Doprava a platba

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč DOPRAVA ZDARMA.

             Zdarma odesíláme pouze prostřednictvím PPL nebo DPD (máme zajištěn smluvní vztah a svoz).

 

DOPRAVA V ČR:

Českou poštou - balík, zásilka do ruky: poštovné 130Kč (+30Kč v případě platby dobírkou).

Přepravní společností PPL nebo si zboží můžete vyzvednout osobně v partnerské provozovně PPL (seznam provozoven). Kód provozovny uveďte do poznámky k objednávce: poštovné 110Kč (+30Kč v případě platby dobírkou a kartou u kurýra).

Přepravní společností DPD: poštovné 110Kč (+30Kč v případě platby dobírkou a kartou u kurýra).

Osobně si můžete zboží vyzvednout ve výdejním místě DPD Pickup (na http://pickup.dpd.cz/). Kód  výdejního místa Pickup uveďte do poznámky k objednávce: poštovné 110Kč (+30Kč v případě platby dobírkou).

Osobně si můžete zboží vyzvednout na spolupracující prodejně v Litvínově: vyzvednutí je ZDARMA, platba v hotovosti na prodejně nebo bezhotovostně prostřednictvím platebních metod při objednávce na e-shopu.

DOPRAVA NA SLOVENSKO:

prostřednictvím přepravní společnosti PPL: poštovné 250Kč (+50Kč v případě platby dobírkou)

prostřednictvím přepravní společnosti DPD: poštovné 250Kč (+50Kč v případě platby dobírkou)

PLATBA:

Dobírkou v ČR - při převzetí zboží v hotovosti nebo platební kartou kurýrovi PPL, DPD nebo v partnerské provozovně PPL (seznam provozoven) nebo ve výdejním místě DPD Pickup (na http://pickup.dpd.cz/) - poplatek 30Kč

Dobírkou na Slovensko - v hotovosti (v EUR) nebo platební kartou kurýrovi PPL, DPD 

Převodem na účet č. 2600475551/2010, vedený u FIO banky - bez poplatku z naší strany

Pro platby převodem ze Slovenska nás prosím kontaktujte ohledně kurzu! Platbu doporučujeme provést formou SEPA (levnější než zahraniční platba) na IBAN: CZ6820100000002600475551 a BIC/SWIFT kód banky: FIOBCZPPXXX - bez poplatku z naší strany

 

EXPEDUJEME:

většinou následující pracovní den po přijetí objednávky v případě platby dobírkou a kartou on-line. V případě platby převodem nejpozději následující pracovní den po doručení částky na účet.